• Botox

  Odstraňování vrásek pomocí injekční aplikace botulotoxinu (Botox)
  Úsměv, smích i zamračení a stejně i jiné projevy emocí způsobují kontrakce obličejových svalů, které stažením kůže vytvářejí dynamické vrásky a linie v různých částech obličeje. Jsou to zejména vrásky na čele, na kořeni nosu nebo vějířkovité linie při zevních očních koutcích. Postupem času se tyto dynamické vrásky a linky prohlubují a stávají se výraznějšími a stálejšími. Tím přispívají ke změně vzhledu a dávají obličeji postupně rysy zralého nebo staršího věku.

  Jak se ošetření Botoxem provádí?
  Botox se aplikuje tenkou jehličkou ve velmi nízkých dávkách do svalů. Účinkem Botoxu dojde k dočasnému přerušení nervosvalového přenosu vzduchu, a tím k požadovanému svalovému uvolnění. Výsledkem je vypnutí pleti a vyhlazení vrásek. Zákrok se provádí ambulantně a je časově i fyzicky nenáročný.

  Účinek Botoxu nastupuje 2-3 dny po aplikaci a plného rozsahu dosáhne obvykle do 7 dnů. Efekt přetrvává obvykle 3-6 měsíců po první aplikaci a každý má tudíž možnost rozhodnout se, zda mu tato metoda vyhovuje. Po opakovaných aplikacích se účinek prodlužuje.

  Botox se často používá jako součást kombinační léčby, zejména s intradermálními implantáty nebo s transdermálním kolagenem, k dosažení dokonalejšího celkového výsledku. Botox je možno kombinovat s chemickým peelingem kyselinou glykolovou s vyhlazujícím účinkem na pleť.

  Mladistvější a svěžejší vzhled.

  • bez chirurgického zákroku
  • bez vzniku jizev
  • bez testů a předchozí přípravy
  • bez nutnosti rekonvalescence po zákroku