• Rázová vlna v estetické medicíně

  Existuje spousta metod, jimiž lze bojovat proti celulitidě. Problém je v tom, že nejsou tolik účinné, jak bychom si přály. Teď ale vše změnila estetická rázová vlna, kterou nově disponuje naše ordinace a má skvělé výsledky.

  Je to pulz elektroakustické energie, která v tkáni vyprovokuje hojivý proces. Podporuje cirkulaci krve a tvorbu kolagenu. Terapie akustickou vlnou má proto komplexní účinek na celé podkoží. Naprosto výjimečné účinky jsou prokázány při odstraňování celulitidy. Rázová vlna odstraní celulitidu, tukové vrstvy problematických partií (stehna, boky, hýždě), zmírní strie, vypne a omladí pleť.

  Výzkumy prokázaly, že akustická vlna stimuluje mikrocirkulaci v tkáni. Pohyby nejmenších cév v mikrovaskulárním systému jsou základní charakteristikou mikroangiodynamiky a umožňují regulaci průtoku krve cévním řečištěm. Zvýšený průtok krve a vysoká vasomotorická aktivita, stimulují odbourávání tuků, zatímco pomalejší průtok krve způsobuje naopak jeho ukládání.

  Každé ošetření trvá přibližně 25 - 60 minut a první výsledky vidíte již po čtyřech návštěvách. Doporučuje se 4 - 6 ošetření a poté jako udržovací proces 3 ošetření každého půl roku. Všechny aplikace by měly být na stejnou lokalitu. Po 4 zákrocích již dochází ke zpevnění a zlepšení struktury kůže. Výraznější zlepšení je postupné, dochází k němu až do několika měsíců od aplikace.

  Rázová vlna v estetické medicíně
  Estetická rázová vlna potlačuje procesy stárnutí v měkkých tkáních při ošetření problematických partií stehen, boků a zadečku. Poradí si i v místech, kde jiné metody selhávají - povolená kůže na pažích a v nadloktí.

  Rázovou vlnou se odbourají tukové buňky, kterých se nedaří zbavit ani usilovným cvičením a přísnými dietami. Odstraní ochablá místa, kde se začnou vytvářet nová kolagenová vlákna. Svaly a okolní vazivová tkáň se zpevní a vypne. Viditelným efektem je zřetelné zeštíhlení - pevná a pružná, mladší a štíhlejší. Výhodou účinku rázové vlny je účinek na podkoží při odstraňování celulitidy.


  Akustická rázová vlna je určena pro:

  • Zmírnění až odstranění projevu celulitidy v 1. až 3. vývojovém stupni.
  • Zpevnění pojivové tkáně, zvýšení pružnosti a vypnutí pokožky.
  • Omlazení pokožky.
  • Zahlazení strií, minimalizaci nevzhledných jizev, vyhlazení nerovnosti.
  • Stimulaci činnosti lymfatického systému, přispívá k detoxikaci organismu.