• INNO-TDS A INNO ROLLER
  SYSTÉM TRANSDERMÁLNÍ APLIKACE

  Systém transdermální aplikace zahrnuje řadu procedur, při nichž účinné složky pronikají skrz rohovou vrstvu a dosahují hlubších vrstev kůže pomocí speciálního zařízení. Tyto složky se uvolňují, aniž by poškozovaly kůži v ošetřované oblasti, nemají vedlejší účinky, působí rychle a výsledky se dostavují velmi rychle.

  Pro ideální vpravování aktivních látek do kůže používáme mezoterapii, při které se speciální roztoky aplikují do střední vrstvy kůže. Její aplikací je dosaženo intenzivní hydratace a následného vypětí a zpevnění reliéfu pokožky. Cílem mezoterapie je především hluboká hydratace pleti, výrazné zlepšení tońu pleti, redukce vrásek, akné nebo pigmentových skvrn, atd.

  Formule přípravků INNO-TDS jsou velice čisté, tak aby nebylo třeba používat konzervační látky. To je základní pravidlo, díky němuž nedochází k nežádoucí koncentraci iontů.

  INNO-TDS používá různé formule, aby přípravky mohly být použity při různých metodách transdermální aplikace, které existují na trhu neinvazivní terapie.

  Přípravky INNO ROLLER jsou určeny k aplikaci pomocí rolleru nebo jiného přístroje pro transdermální techniku aplikace. Je to inovační technika, která používá mikrojehly ke stimulaci obnovení buněk. Při zákroku se vytvářejí kanály, kterými účinné látky pronikají do hlubokých vrstev kůže a dostávají se k cílovým buňkám. Přípravky INNO-ROLLER mají jedinečnou kombinaci účinných látek, jež míří přesně na problém, který je léčen.

  INNO ROLLER vytváří více než 10.000 kanálů během 3-5 minut, na povrchu kůže vznikají mikroskopické otvory a spouštějí se procesy přirozeného hojení pomocí stimulace tvorby nového kolagenu.