• PRIME-LIFTING

  PRIME-LIFTING první okamžitý lifting bez skalpelu. Nejnovější technologie miniinvazivního liftingu pomocí aplikace tzv. mezonití, jejichž zavedení do měkkých tkání obličeje a těla vede k tvorbě kolagenových sítí. Umístění nití probíhá pomocí injekční jehly (vodiče). Mmezonitě jsou tenké, vyrobené z bezpečného polydioxanonu a jsou hypoalergenní. Během 6 až 8 měsíců se úplně rozpadají na oxid uhličitý a vodu, následné vypnutí tkání ale přetrvává až 1,5 roku.

  Vysoká odolnost mezonití umožňuje vytvořit kostru, která vyplní tkáně a vyzdvihne je, aniž by vytvářela pocit vnitřního napětí nebo deformovala pokožku. Vstřebané nitě tvoří nový kolagen bez újmy na mikrocirkulaci tkání v partiích, kde jsou vedeny. Odpadá tak riziko zhuštění vaziva, které vzniká po aplikaci nití o větším průměru. Tato procedura nezanechává jizvy a bodová místa vpichu se hojí velmi rychle.

  Pomocí jehly se do problémové oblasti zavede potřebný počet mezonití, obalených kyselinou polymléčnou. Aplikace nití příčně ke směru svalových vláken poskytuje posílení a lifting svalů, naopak jejich zavedení podél směru svalových vláken poskytuje relaxační účinek podobný botulotoxinovému efektu. Po aplikaci mezonití se tvoří kolagen kolem materiálu a vytváří se udržující „kostra“, která v kůži zůstává i po vstřebání nití.

  Indikace k provedení procedury PRIME-LIFTING:

  Drobné vrásky kolem rtů, pokleslé obočí, vrásky mezi obočím, kolem očí, nasolabiální záhyby a vrásky, nerovný povrch kůže včetně stavu po liposukci a jizev po akné, asymetrie po provedení plastických operací, ochablá kůže se ztrátou elasticity, povislá kůže na břiše, hýždích, pažích a nohou, vrásky na krku a dekoltu atd.

  Výhody:

  • Nevyžaduje žádnou speciální přípravu ani injekční anestézii (stačí pouze povrchová aplikace anestetického krému).
  • Není nutná rekonvalescence.
  • Metoda je cenově dostupná, výsledek přetrvává 1,5 až 2 roky.
  • Vlákna jsou vyrobeny z polydioxanonu, který se používá jako šicí materiál již přes 15 let. Jsou hypoalergenní.
  • Výborně se kombinují s ostatními estetickými zákroky.
  • Výborná prevence poklesu tkání obličeje, krku a těla, kterou lze účinně kombinovat s revitalizací a přístrojovou revitalizací.
  • Technologie je certifikovaná v EU.

  V rámci jedné procedury lze mezonitě kombinovat s výplněmi, aplikací přístrojových metod, mezoterapie injekcí botulotoxinu povolena až po 4 týdnech zakotvení mezonití.