• Princess

  Princess výplňové materiály jsou určeny pro vyplnění všech typů vrásek, pro korekci, zvětšení objemu rtů a jiných specifických oblastí. Jsou známé svou vysokou účinností a bezpečností.

  Díky dodatečné homogenizaci je Princess gel dokonale hladký. Jeho elasticita zajišťuje trvanlivost, dlouhodobý účinek a vylepšuje postup modelování.

  Princess napravuje přirozenou ztrátu kyseliny hyaluronové v důsledku stárnutí jemným a pravidelným doplňováním ztracené HA a dlouhodobou hydratací pokožky. Tímto způsobem výrazně zlepšuje tonus a elasticitu kůže na obličeji i na těle.

  Princess Rich nahrazuje ztrátu kyseliny hyaluronové v důsledku stáří. Je určen k injekční aplikaci do povrchové dermis, nejlépe hlouběji. Zlepšuje napětí pokožky a elasticity kůže, používá se pro mezoterapii anebo slouží k výplni jemných vrásek u očí a úst.

  Princess FILLER je gelový implantát na bázi kyseliny hyaluronové určený ke korekci středně hlubokých až hlubokých vrásek. Aplikace se provádí injekčně do nazolabiálních rýh (rýhy od nosu k ústům), glabely (vráska mezi obočím). Princess FILLER se používá také k vyplnění jizev a zvětšení objemu rtů.

  Princess VOLUME je gelový implantát na bázi kyseliny hyaluronové určený ke korekci hlubokých vrásek a k obnovení objemu kůže. Aplikace se provádí injekčně do podpovrchové až hluboké vrstvy dermis.

  Základem výplňových materiálů Princess je vysoce čistá kyselina hyaluronová, která neobsahuje žádné živočišné příměsi. Kyselina hyaluronová je látka, která je přirozenou součástí lidského organizmu, proto ji tělo přirozenou cestou také odbourává. Díky tomu je u použití preparátu vysoce bezpečné. Gel je díky technologii S.M.A.R.T. homogenní. Neobsahuje partikule, což má příznivý vliv na přirozený tvar výplně a především jednoduchou aplikaci.