• Redensity I. Light filling - odraz mládí

  Věk, stres, hormonální nerovnováha, stejně tak jako sluneční záření, kouření a nezdravý životní styl jsou faktory, které způsobují stárnutí pokožky. Pokožka v každém věku působí starším dojmem ve chvíli, kdy je matná a bez lesku. Pleť je unavená, vznikají různé linie a záhyby, objevují se první vrásky. Pokožka přichází o svou strukturu, což může mít za následek vznik tmavých oblastí. Pokožka ztrácí svou přirozenou schopnost odrážet světlo. Působí smutně a vyčerpaně.

  Nový koncept ošetření, který spojuje výplňové techniky a mezoterapii. Light Filling hloubkově obnovuje strukturu pokožky a obnovuje její schopnost odrážet světlo. Zaručuje jednotný a dokonale přirozený výsledek.

  Light Filling ošetření spočívá v aplikaci malých vpichů produktu Redensity I. tak, aby se kyselina hyaluronová a komplex účinných látek, které obnovují strukturu pokožky, rozšířily rovnoměrně. Podstoupit ho lze v jakémkoliv věku, když se objevují a vznikají unavené a pokleslé rysy tváře, ztráta jasu a zářivosti pleti, vrásky a záhyby. Ošetření je vhodné pro oblast tváře, krku a rovněž dekoltu, která je obzvlášť citlivá, jemná a často zanedbávaná při běžných ošetřeních. Pro zabezpečení optimální obnovy struktury pokožky se doporučují 3 Light Filling oštření v třítýdenních intervalech. Pro dosažení co nejlepších účinků se doporučují 2 až 3 ošetření ročně.

  Výhody:

  • Exkluzivní složení
  • Optimální bezpečnost
  • Jednoduchý a efektivní způsob ošetření
  • Okamžité a neustále se zlepšující výsledky
  • Viditelné a přirozené výsledky


  Redensity II. – účinné řešení kruhů nebo propadů pod očima

  Proč se nám objevují pod očima kruhy a proč kazí naši krásu? To bohužel nevíme. Snažíme se je proto alespoň potlačit, ale daří se nám to jen s malým účinkem. Kruhy pod očima nám přidávají léta a tím nám ubírají na mladistvém vzhledu a my nevíme, jak si s tím poradit. Důvodem jejich vzniku může být dědičnost, nedostatek spánku, přemíra stresu, či celkově špatný zdravotní stav.

  Nyní můžete definitivně vyhrát boj s kruhy a váčky pod očima. Právě proto laboratoře Teoxane ve Švýcarsku vyvinuly Redensity II Eyes. Redensity II - to je světová novinka a naprosto průlomové ošetření očního okolí. Oblast okolo očí je velmi specifická a náročná na ošetření.

  Tajemstvím ve složení Redensity II je zasíťování gelu kyseliny hyaluronové v kombinaci s komplexem účinných látek (aminokyseliny, vitamíny, minerály), které obnovují strukturu pokožky a dodávají ji ztracenou pružnost a jas. Svým unikátním složením tak představuje revoluci v aplikaci výplňových materiálů na bázi kyseliny hyaluronové, přičemž samotná aplikace je pro klienta velmi nenáročná, ale efekt okamžitý. Právě unikátní složení dělá z Teosyal Redensity II. Eyes novinku, která na trhu doposud chyběla. „Obsahuje aminokyseliny a antioxidanty, což jiné výplňové materiály nemají. Je nanejvýš pravděpodobné, že na oční okolí bude mít právě toto složení mnohem pozitivnější efekt, než samotná kyselina hyaluronová.

  Aplikace je díky obsahu lidokainu naprosto bezbolestná. Zákrok trvá v průměru 25 minut a efekt je viditelný již bezprostředně po aplikaci, přirozený a omlazující výsledek vydrží až 12 měsíců.